11. međunarodni rukometni turnir "Ljubuški 2011".

HRK Izviđač Mi Grupa - RK Borac m:tel 35:32 (16:15)

Ljubuški, 03.09.2011. godine.

Gradsk športska dvorana. Gledatelja 500.

Suci: Dražen Begić i Ante Knezović.

HRK IZVIĐAČ Mi GRUPA: Tolić (17 obrana, 1 sedmerac) 1, B. Burić (2 obrane), Miličević, Malinović 7, Zeljić 3, Matić 5, Delić 3, Boras, Milas, Tomić, Vegar, Ilić 3, Ereš 2, Kordić 1, Pavlak, S. Burić 4, Džeba 6.

Trener: Zdenko Grbavac.

RK Borac m:tel: Blažević (9 obrana, 2 sedmerca) Ljubišić (7 obrana, 2 sedmerca), Sabljić 2, Panić, Tešić, Stojanović 6, Mikić 2, Mandić, Šubara, Obradović 6, Karačić 2, Trivundža 9, Čelić, Đukić 5, Vranješ, Haseljić.

Pobjednički pehar u rukama kapetana Marka Matića

Finalna utakmica 11. međunarodnog rukometnog turnira "Ljubuški 2011", između Izviđača i Borca, bila je jedna lijepa rukometna predstava. Utakmica je obilovala sa obilje lijepih poteza, lijepih pogodaka i vratarskih obrana, imala je svoju dramatiku i svoje junake. Jedan od njih je i vratar Milan Tolić, povratnik u redove "Skauta", koji je osim 17 obrana uspio i postići pogodak udarcem iz svog vratarskog prostora na protivnička vrata.

Izviđač je skoro tijekom cijele utakmice imao rezultatsku prednost koja je bila najveća u 44. minuti, iznosila je šest pogodaka. Borac je jedino tri puta uspio poravnati rezultat na početku utakmice (1:1 i 2:2) i početkom drugog poluvremena (17:17). Međutim, to ne znači da Borac nije stalno prijetio i hvatao priključak i stalno je bio prijetnja da preokrene rezultat. Na kraju je bili 35:32 što je omogućilo da pobjednički pehar zasluženo podigne kapetan Izviđača Marko Matić. Pokal za drugo mjesto pripao je rukometašima Borca, dok je pokal za treće mjesto osvojila ekipa RK EMCE Split, koja je u borbi za treće mjesto savladala momčad Zrinjsko, rezultatom 34:28, poluvrijeme 20:14.

Ocjenjivački sud, kojeg su sačinjavali treneri ekipa sudionika turnira, za najboljeg vratara proglasio je Milana Tolića, a najboljim igračem turnira proglašen je, također igrač Izviđača, Dejan Malinović. Njima dvojici uručen je prigodan pehar. Najbolji strijelac turnira, kome je također pripao pehar, je Hrvoje Batinović, rukometaš Splita, koji je u dvije utakmice postigao 15 pogodaka.

Pobjednička ekipa Izviđača

Dejan Malinović, najbolji igrač turnira                                            Milan Tolić, najbolji vratar turnira