Tatran Prešov - HRK Izviđač Mi Grupa 39:30 (16:11)

Suci: Ivan Mosorinski  i Aleksandar Pandžić (Srbija).

Nadzornik: Stefan Klar (Slovačka).

HC Tatran: Krupa 1, Niroda, Marušák, T. Mažár 1, Kopčo, Hrstka, Mi. Urban 1, Krok 7, Kristopas 7, Drobňák, Radčenko 2, Kukrika 3, Tumidalský, Číp 4, Guzy 1, Antl 12/4.

Trener: Đorđe Rašić.

HRK Izviđač Mi Grupa: Tolić (14 obrana, 2 sedmerca), B. Burić (3 obrane, 1 sedmerca), Miličević 1, Milas, Malinović 6, Zeljić 4, Grbavac 3, S. Burić 5, Matić 3, Boras 1, Vegar, Ilić, Džeba 6, Ereš 1, Tomić.

Trener: Zdenko Grbavac.

Sedmerci: Tatran 7/4, Izviđač 4/2.

Isključenja: Tatran 10, Izviđač 4 minuta.

Kružni napadači, Burić i Džeba solidno obavili posao

Rukometaši Izviđača sinoć su u Prešovu odigrali utakmicu 4. kola Regionalne rukometne lige protiv slovačke momčadi Tatran Prešov gdje su poraženi uvjerljivim rezultatom 39:30, poluvrijeme 16:11. "Skauti" su dobro parirali domaćim rukometašima prvih 20-tak minuta kada su držali rezultatski priključak. Nakon rezultata 10:9 Slovaci, koji su u ovoj utakmici imali jako velik emotivan naboj zbog tragične smrti njihovog vratara Františeka Boháča, do kraja poluvremena serijom 6:2 dolaze pet pogodaka prednosti.

Početak drugog poluvremena ponovno pripada domaćim rukometašima koji dolaze do devet golova prednosti (23:14). Nakon toga, uslijedila je nešto bolja igra rukometaša Izviđača koji uspijevaju svesti zaostatak na pet golova razlike, ali u završnici Slovaci ponovno prave seriju 5:1 i zasluženo dolaze do uvjerljive pobjede.

U našoj momčadi najefikasniji su bili Damir Džeba i Dejan Malinović sa po šest, te Senjamin Burić sa pet postignutih pogodaka. Milan Tolić je solidno obavio svoj posao pri čemu je "zaustavio" 14 udaraca na svoja vrata.

Radoslav Antal, u momčadi Tatrana, je bio najučinkovitiji sa dvanaest postignutih pogodaka i bio je nerješiva zagonetka za obranu Izviđača. Njemu uz bok su bili Kristopans i Krok koji su po sedam puta zatresli mrežu vratara Izviđača.